Sebbin Vücut İmplantları

Biocalis Medikal, Sebbin firmasının en yüksek teknolojiyle kozmetik ve rekonstrüktif cerrahi için Paris’teki tesislerinde ürettiği vücut protezlerinin Türkiye Dağıtım ve Distribütörlüğünü yapmaktadır.

Tüm hekim ve hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda; Anatomik ve yuvarlak çeşitte, 18 farklı alternatifte göğüs proteziyle birlikte, gluteal (kalça), alt bacak (calf), yüz ve nasal protezler ile Doku Genişletici (ekspander) grubu ürünlerin ithalat ve genel dağıtımını yapmaktayız.

Güvenliğiniz için; en yüksek teknolojiyle ve tamamen FDA onaylı silikonlardan üretilen Sebbin protezleri, 1986’dan bugüne, tüm dünyada güvenle kullanılmaktadır.

Sebbin Meme Protezi

Göğüs Protezleri (Yuvarlak, Anatomik, Özel Yapım Implantlar)

Göğüs implant grubumuz; Anatomik ve yuvarlak olarak farklı kohesivite ve sertlikte 18 farklı tipteki göğüs protezi ile hekim ve hastaların tercihleri doğrultusunda 60cc’den 1505cc’ye kadar üretilen özel yapım protezlerden oluşmaktadır.
Sebbin Deri Genişleticiler

Doku Genişleticiler (Ekspanderler)

Ekspander grubumuz; Dikdörtken, Silindir, Yuvarlak, Anatomik, Hilal ve Böbrek şeklindeki 7 farklı tipte Doku Genişletici üründen oluşmaktadır.
Sebbin Bacak Protezleri

Bacak Protezleri (Calf Implantlar)

Ürün grubumuz 40 cc’den 165cc’ye kadar farklı boy ve hacimlerdeki alt bacak protezlerinden oluşmaktadır.
Sebbin Gluteal Kalca Protezleri

Kalça Protezleri (Gluteal Implantlar)

Kalça Protezi Ürünlerimiz; Anatomik, Yuvarlak ve Bikonveks tipteki gluteal protezlerden oluşmaktaktadır.
Sebbin Short Chin Yüz Protezi

Yüz ve Çene Protezleri

Yüz ve Çene Protezlerimiz; Kısa, uzun, yuvarlak ve anatomik tipteki protezlerden oluşmaktadır.
Sebbin Nasal Stent

Nasal Stent

Nasal Stentlerimiz bebek, çocuk, ergen ve yetişkin hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik olarak 7 farklı tipte üretilmektedir.