Hastalarımız İçin

rigiconhastalar

Rigicon Protezleri / Üroloji

Erektil disfonksiyon (sertleşme sorunu) tedavisinde penil protezler sıklıkla ve güvenilirlikle kullanılmaktadırlar.

Biocalis Medikal olarak Rigicon Inc. tarafından Amerika Birleşik Devletleri‘nde en yüksek teknoloji kullanılarak üretilen, en gelişmiş penil protez ve testis protezlerini hastalarımızın kullanımına sunmaktayız.

Rigicon malleable penil protezler FRT (Flexible Rod Technology) kullanılarak hastalarımızın ihtiyaçlarına göre 5 farklı boyutta üretilmektedir. Rigicon saline doldurulabilir ve silikon testis protezleri 5 farklı boyutta üretilmektedir.

sebbinhastalar

Sebbin Protezleri / Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Sebbin protezler Fransa‘da üretilmekte olup, 30 yılı aşkın bir süredir tüm dünyada hastalar tarafından kozmetik ve rekonstrüktif amaçla güvenle kullanılmaktadır.

Tüm ürünlerimiz Sebbin Fransa tesislerinde en yüksek teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Sebbin plastik cerrahi alanında en geniş portfolyolarından bir tanesini tüm hasta ve hekimlerimiz için üretmektedir. Plastik cerrahi ürün grubumuz göğüs protezleri (anatomik ve yuvarlak), gluteal protezler (kalça protezleri), alt bacak protezleri (calf protezler), yüz ve nasal protezler ve deri genişletici (ekspanderlar) protezler bulunmaktadır. Sebbin grubu içerisinde 60ml’den 1505cc‘ye kadar 18 farklı tipte göğüs protezi alternatifi bulunmaktadır. Hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda özel yapım göğüs protezlerini ürete bilmekteyiz.